O nás

V roce 2017 hledala naše zakladatelka kurzy angličtiny pro svou dcerku. Po návštěvě několika škol bylo zřejmé, že většina z nich buď měla příliš velké skupiny dětí ve skupině, nepružné programy, nebo se přikláněla k univerzálnímu přístupu k výuce, který nebral ohledy na individuální rozdíly mezi žáky. 

Některé jazykové školy pro starší děti pak pracovaly s dětmi pouze ve starém školním typu. To není ideální pro někoho, kdo právě strávil celý den děláním stejné věci ve škole. Mnoho jazykových škol navíc zcela vylučovalo rodiče z výuky a působilo chladně a nevlídně jak pro rodiče tak i pro děti.

Řešením bylo jediné – založit si vlastní akademii pro děti. Veselou s rodinnou atmosférou, přátelským přístupem, malými skupinami žáků a možností přizpůsobit výuku maximálně potřebám studentů –  přesto neslevující ze standardů na výuku.

Od té doby jsme díky vaší důvěře a spokojenosti vyrostli a nabízíme osobní i online výuku jak pro děti tak i pro dospělé. Naši studenti studují různé jazyky, včetně angličtiny, němčiny, italštiny a španělštiny. Máme plně vybavené centrum s hrami, aktivitami a pracovními listy pro studenty všech věkových kategorií.

Naši lektoř ijsou zkušení, odhodlaní podělit se s Vámi o všechny své znalosti,tak aby Vás lekce pokaždé bavily a posouvaly dopředu.

Nabízíme English Mornings – angličtinu pro předškoláky, odpolední kluby pro všechny věkové kategorie a tématické neopakovatelné letní tábory během prázdnin. 

Dospělí studenti si u nás mohou zabookovat své osobní i online kurzy. 

Rodiče, prarodiče, chůvy a přátelé jsou u nas vždy vítáni – v  naší herničce je prostor na  posezení a povídání ale také pokud čekáte na své děti a potřebujete pracovat/vyřídit svou pracovní agendu.

Od roku 2017, kdy byla Rolnička založena jsme spolupracovali v rámci franchisy,  která nám poskytovala některé z našich zdrojů a podporu. 

Nyní však přišel čas růst a posunout se dopředu již na svých vlastních nohou a zkušenostech, s novým vedením, včetně vedení  z oblasti vzdělávání z Velké Británie s 25letou zkušeností z různých typů škol a zkušenou manažerkou z oblasti HR a obchodu. Jsme připraveni posouvat své službyby vpřed a nabídnout Vám ještě širší škálu služeb a možností.

Garantujeme Vám však, že velikost našich tříd zůstane malá, naši učitelé zůstanou vynikající, ale nabídneme a budeme rozšiřovat naši škálu vzdělávacích programů, které vyhovují všem žákům, a zajistíme, že vy nebo vaše dítě dostanete nejlepší možnost zlepšit své jazykové dovednosti zde v Rolničce od DAR.

Adéla JečmenováAdéla Ječmenová
16:32 29 Jan 24
Jsem velmi ráda, že jsem našla tento kurz pro svou dceru.! Je to tak výjimečné, protože to bylo doslova JEDINÉ pozdě večer. Myslel jsem, že jsem pro dceru neměl angličtinu, dokud mě paní Holla neoslovila s touto nabídkou :)) Velké díky jí.Co se týče lekcí - velmi šťastná, moje holčička považuje lekce za skvělé a zábavné. Našla si také přátele, díky čemuž je lekce ještě zábavnější a rychle letí.V neposlední řadě - všichni učitelé mluví plynně česky - takže děťátko nikdy nezůstane samo, ztracené.Palec nahoru, určitě bude i v dalších letech v budoucnu 👍👍👍
Marina PopovichMarina Popovich
08:40 24 Sep 23
Moc doporučují 👍 syn je strašně spokojeni !!!
Lenka KankovaLenka Kankova
05:50 12 Jul 23
Do Rolničky dcera začala chodit tento rok a její angličtina se velice zlepšila. Začala komunikovat ve větách a angličtina ji začala bavit. Lektorka jim postupně dává různá témata, učí slovíčka zábavnou formou, hraje hry. Navíc Rolnička pořádá přespávání, akce na Halloween a různé jiné oslavy. Má super učitelku Gabi. Moc tuto agenturu doporučuji! Pracuje se v ní v malých skupinách coz je velika výhoda !
Vlasta MaryskovaVlasta Maryskova
13:33 22 May 23
Rolničku mohu všem vřele doporučit. Super lektoři, kteří výuku přizpůsobují aktuálním potřebám, přichází s novými tématy, vše doplňují zajímavými materiály. Komunikace v rámci Rolničky vždy rychlá, strukturovaná a jasná.
Petra BašusováPetra Bašusová
19:02 15 Apr 23
Vyzkoušeli jsme několik jazykovek a Rolnička je prostě nejlepší. Lektorky vymýšlí neustále krásné aktivity. Na Velikonoce hledaly děti vajíčka, na narozeniny uspořádaly dětem krásnou oslavu. Syn se každý den ptá, kdy už bude zase angličtina. Lektorky jsou akční a je vidět, že je to s dětmi opravdu baví. V neposlední řadě syn (4roky) rozumí v aj již téměř všemu. Děkujeme a doporučujeme English Mornings. Jsem ráda, že něco takového v Praze je.
Jitka LacinovaJitka Lacinova
12:48 25 Jan 22
Oceňuji vysoké nasazení lektorek při práci s dětmi - udržet celou hodinu pozornost vyžaduje od lektorek spoustu nápadů, střídání aktivit a opravdu velké mentální a leckdy i fyzické nasazení. Děti hodiny baví, nevnímají je jako učení, ale jako řízenou zábavu. Navíc starší dcera mi po hodině angličtiny řekla, že ze školy toho z angličtiny umí hrozně málo, ale od lektorky Sviatly z Rolničky hodně.
MrDzedyMrDzedy
19:46 19 Jan 22
V našem okolí není podobné místo, jako je Rolnička! S kvalitou výuky i prostředím jsme velmi spokojeni. Náš syn je spíš plachý, ale zde si ho svým přátelským přístupem získali. Pro čekající rodiče je uvnitř hezké zázemí s hernou pro mladší sourozence. Mysleli zde úplně na vše - od možnosti uvařit si čaj, po nočníky na wc. Jsou to maličkosti, kterých si všimnete. Účastnila jsem se pár hodin individuálních i skupinových a opravdu nemám co vytknout. Hodně se mi líbí, že zde používají různé výukové pomůcky a učí děti hrou. Určitě nejde o žádné nudné drcení jazyka. Celému týmu děkujeme.
js_loader

Náš tým

Eva

Majitelka

Praxe ve veřejné správě, HR, marketingu i obchodu. Baví mě práce s lidmi a je pro pro mě důležité skloubení rodiny s pracovním životem.

Paul

Majitel & Ředitel

Hi, I’m Paul and I am originally from the UK. I am a native English speaker without about 25 years of teaching experience.

Anna

Koordinátorka

Adelle

Lektorka

Hello! My name is Adelle. I am a 21-year-old student currently studying Psychology at The University of New York in Prague.

Ela

Lektorka

Hi, my name is Ela. I am a Canadian American student doing a bachelors in journalism and communications.

Gabi

Lektorka

Jmenuji se Gabča a studuji 1. lékařskou fakultu. Ráda pracuji s dětmi a proto chci směřovat k oboru pediatrie.

Katka

Lektorka

Jmenuji se Katka. Proces učení, zvláště dětí, a jazyk sám je pro mě velkým dobrodružstvím.

Naty

Lektorka

Nikol

Lektorka

Jmenuji se Nikol a Angličtině se věnuji už více než 20 let. Zamilovala jsem se do angličtiny již na základní škole.

Noemi

Lektorka

Hello! My name is Noemi, I am an Italo-Croatian girl who loves languages and literature. I speak English fluently and Spanish.

Radka

Lektorka

Jmenuji se Radka a jazyky jsou mojí velkou vášní. Umět anglicky je čím dál tím důležitější.

Sviatla

Lektorka

Angličtinu jsem začala vyučovat už na střední škole. Pro přijetí na Univerzitu se zaměřením na jazyky, jsem musela prokázat rozsáhlé znalost

Zsofia

Lektorka

Hi I’m Zsofia! My family is from Hungary but I was born and raised in the USA, making me a native English speaker and fluent in Hungarian.

Připojte se k našemu týmu

Hledáme nadšené a kvalifikované lektory jazyků, kteří chtějí inspirovat studenty a předávat své znalosti. Nabízíme přátelské pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu a možnost profesního růstu. Přidejte se k nám a pomozte lidem objevovat kouzlo nových jazyků!

Prosíme o zasílání životopisů na email: detskaakademierolnicka@gmail.com.

Přejít nahoru