Dětská akademie Rolnička

Vzdělávací a relaxační centrum Dětská akademie Rolnička je místo především pro děti, ale vítáni jsou i rodiče a prarodiče. Všichni, kdo se chtějí vzdělávat, dozvědět se nové informace a v neposlední řadě si i odpočinout a načerpat elán.

Zaměřujeme se především na výuku anglického jazyka a na psychologický vývoj dětí. Pro dospělé studenty pořádáme semináře pro osobní rozvoj, vzdělávání se, výchovu a vývoj dětí.
V Dětské akademii Rolnička nám záleží na tom, abyste se cítili dobře a naše služby vždy upravujeme na míru našich klientů.
Využíváme zahradu, kterou máme k dispozici přímo v centu a zároveň jsou v blízkosti například Heroldovy sady.
Dbáme na individuální přístup ke každému dítěti. Respektujeme vývojové a individuální potřeby dětí, rozvíjíme děti všestranně a přiměřeně.

Provozní řád Dětské akademie Rolnička k nahlédnutí

1. Akademie Rolnička je otevřena po celý rok dle rozvrhu. O letních prázdninách je prázdninový provoz, o víkendech a státních svátcích a některých školních prázdninách je zavřeno, anebo se zde konají jednorázové akce.

2. Děti mohou přicházet pouze v doprovodu dospělé osoby.

3. Vstupné, kurzovné či členské příspěvky (ČP) se řídí aktuálním ceníkem. Ceník je platný vždy na dané období (podzimní, jarní a letní kurzy). Herna je pro návštěvníky kurzů zdarma.

4. V případě účasti na kurzech každý nový návštěvník, zákonný zástupce dítěte, podepíše, že byl seznámen s provozním řádem Dětské Akademie Rolnička, případně s podmínkami kurzů. Svým podpisem potvrdí souhlas s těmito podmínkami.

5. Návštěvníci Dětské Akademie Rolnička jsou povinni respektovat připomínky či nařízení zaměstnanců a lektorů, kteří jsou odpovědni za provoz.

6. Vstup do prostor Dětské Akademie Rolnička je možný pouze po přezutí. Rodiče mohou využít zapůjčení přezůvek či návleků. Své svršky prosím odkládejte na věšáku, ve vstupní hale. Kočárky – prosím upozorněte lektora, který Vám rád pomůže s jeho umístěním, tříkolky, odrážedla apod. – prosím „zaparkujte“ po domluvě s lektorem.

7. Odpovědnost za své dítě nese doprovod dítěte po celou dobu pobytu v Dětské Akademii Rolnička. Důležitá je tolerance a ohleduplnost doprovodu dítěte při „vzájemném poznávání nejmenších dětí“. Pokud jsou na kurzu děti samy, nese za ně zodpovědnost lektor daného kurzu.

8. Do Dětské Akademie Rolnička mají přísný zákaz vstupu děti či rodiče s akutně probíhajícím onemocněním včetně průjmu apod. a ti, kteří přišli do kontaktu s infekční chorobou. Rodiče, buďte rozumní a ohleduplní a nevoďte své děti do Centra ani při pouhém podezření na začínající nemoc! Také byste nechtěli, aby Vaše dítě bylo nakaženo!

9. Veďte své děti k POŘÁDKUMILOVNOSTI. Před odchodem ukliďte prosím s dítětem hračky na svá místa. Dbejte, aby se děti chovaly ke všemu vybavení i hračkám šetrně a především, aby neubližovaly ostatním dětem.

10. Do prostor Dětské Akademie Rolnička je možné nosit dětem svačiny a pití. Konzumace je možná především v herně – v ostatních prostorech tak, aby nedošlo k zašpinění a zničení prostor, nábytku a vybavení.

11. Pokud budete potřebovat jídlo či pití uložit do lednice nebo ohřát v mikrovlnné troubě, obraťte se prosím na zaměstnance Dětské Akademie Rolnička. Jídlo a pití, které chcete uložit, musí být v uzavřených obalech donesených z domova. Varnou konvici a mikrovlnou troubu lze používat s opatrností vzhledem k aktivitě dětí. Pozor na úrazy a opaření!!!

12. Za věci, které necháte v Dětské Akademii Rolnička volně ležet bez dozoru, nemůžeme ručit! Zapomenuté věci uchováváme po dobu 1-2 měsíců v krabici. Obraťte se prosím na lektory, máte li podezření, že jste u nás něco zapomněli, po uplynutí této doby věci likvidujeme. Bohužel, není v našich kapacitních silách uchovávat tyto věci déle. Platí i pro zapomenuté oblečení, brýle atd.

13. V herně Dětské Akademie Rolnička je Vám k dispozici schránka na vaše náměty a připomínky.


Děkujeme Vám za dodržování těchto pravidel a přejeme Vám i Vašim dětem příjemný pobyt a spoustu nových zážitků a vědomostí.

Dětská akademie Rolnička logo

Poznejte naše lektory

Olga Hollý

ředitelka & lektorka

Jsem máma, manželka, lektorka a taky zakladatelka D.A.R.-u - Dětské ...

Katka

lektorka

Jmenuji se Katka Lintymerová a je mi 43 let. Proces učení, zvláště dětí, a ...

Radka

lektorka

Jmenuji se Radka a jazyky jsou mojí velkou vášní. Umět anglicky je čím dál ...

Sviatla

lektorka

Angličtinu jsem začala vyučovat už na střední škole. Pro přijetí na ...

Monika

koordinátorka kurzů

Mám vystudovanou střední a vyšší odbornou školu pedagogickou v oboru ...