Dětská akademie Rolnička

Chcete své děti nebo sami sebe naučit cizí jazyk zábavně a efektivně s přihlédnutím k individuálnímu tempu?

V tom případě je vzdělávací a relaxační centrum Dětská akademie Rolnička (DAR) pravým místem pro Vás, kde se budete cítit dobře. Jsme jazyková škola, která se zabývá výukou angličtiny, ruštiny i španělštiny. Jsme skvělý tým lektorů, kteří udělají vše pro to, abyste cizí jazyk měli rádi stejně jako my.

Neváhejte a přijďte se podívat na ukázkovou lekci zdarma!

Vycházíme z konceptu Mortimer English Club - výuky cizího jazyka od nejmenších dětí. Mnohaletá tradice, ověřená metoda, vlastní výukové materiály, kvalitní a pravidelně školení lektoři a desítky tisíc spokojených studentů po celém světě jsou zárukou kvalitního vzdělání.

Klademe důraz na kvalitu, ne kvantitu a vždy hledáme optimální souznění studenta s letorem anebo skupinou. Respektujeme Vaši osobnost, tempo i potřeby. Hlavně u dětí se zaměřujeme nejen na výuku jazyka, ale i sociální a motorické dovednosti a osobní rozvoj. Snažíme se pokaždé o to, abyste si lekci užili a těšili se na další.

Osobní anebo online lekce jsou určené pro děti, školáky, studenty, dospělé i seniory. Nabízíme i výuku odborné, obchodní angličtiny a připravujeme studenty na maturitu. Pořádáme také letní příměstské tématické tábory a English mornings. Pro výuku využíváme i zahradu, kterou máme k dispozici přímo v centru.

Provozní řád Dětské akademie Rolnička k nahlédnutí

1. Akademie Rolnička je otevřena po celý rok dle rozvrhu. O letních prázdninách je prázdninový provoz, o víkendech a státních svátcích a některých školních prázdninách je zavřeno, anebo se zde konají jednorázové akce.

2. Děti mohou přicházet pouze v doprovodu dospělé osoby.

3. Vstupné, kurzovné či členské příspěvky (ČP) se řídí aktuálním ceníkem. Ceník je platný vždy na dané období (podzimní, jarní a letní kurzy). Herna je pro návštěvníky kurzů zdarma.

4. V případě účasti na kurzech každý nový návštěvník, zákonný zástupce dítěte, podepíše, že byl seznámen s provozním řádem Dětské Akademie Rolnička, případně s podmínkami kurzů. Svým podpisem potvrdí souhlas s těmito podmínkami.

5. Návštěvníci Dětské Akademie Rolnička jsou povinni respektovat připomínky či nařízení zaměstnanců a lektorů, kteří jsou odpovědni za provoz.

6. Vstup do prostor Dětské Akademie Rolnička je možný pouze po přezutí. Rodiče mohou využít zapůjčení přezůvek či návleků. Své svršky prosím odkládejte na věšáku, ve vstupní hale. Kočárky – prosím upozorněte lektora, který Vám rád pomůže s jeho umístěním, tříkolky, odrážedla apod. – prosím „zaparkujte“ po domluvě s lektorem.

7. Odpovědnost za své dítě nese doprovod dítěte po celou dobu pobytu v Dětské Akademii Rolnička. Důležitá je tolerance a ohleduplnost doprovodu dítěte při „vzájemném poznávání nejmenších dětí“. Pokud jsou na kurzu děti samy, nese za ně zodpovědnost lektor daného kurzu.

8. Do Dětské Akademie Rolnička mají přísný zákaz vstupu děti či rodiče s akutně probíhajícím onemocněním včetně průjmu apod. a ti, kteří přišli do kontaktu s infekční chorobou. Rodiče, buďte rozumní a ohleduplní a nevoďte své děti do Centra ani při pouhém podezření na začínající nemoc! Také byste nechtěli, aby Vaše dítě bylo nakaženo!

9. Veďte své děti k POŘÁDKUMILOVNOSTI. Před odchodem ukliďte prosím s dítětem hračky na svá místa. Dbejte, aby se děti chovaly ke všemu vybavení i hračkám šetrně a především, aby neubližovaly ostatním dětem.

10. Do prostor Dětské Akademie Rolnička je možné nosit dětem svačiny a pití. Konzumace je možná především v herně – v ostatních prostorech tak, aby nedošlo k zašpinění a zničení prostor, nábytku a vybavení.

11. Pokud budete potřebovat jídlo či pití uložit do lednice nebo ohřát v mikrovlnné troubě, obraťte se prosím na zaměstnance Dětské Akademie Rolnička. Jídlo a pití, které chcete uložit, musí být v uzavřených obalech donesených z domova. Varnou konvici a mikrovlnou troubu lze používat s opatrností vzhledem k aktivitě dětí. Pozor na úrazy a opaření!!!

12. Za věci, které necháte v Dětské Akademii Rolnička volně ležet bez dozoru, nemůžeme ručit! Zapomenuté věci uchováváme po dobu 1-2 měsíců v krabici. Obraťte se prosím na lektory, máte li podezření, že jste u nás něco zapomněli, po uplynutí této doby věci likvidujeme. Bohužel, není v našich kapacitních silách uchovávat tyto věci déle. Platí i pro zapomenuté oblečení, brýle atd.

13. V herně Dětské Akademie Rolnička je Vám k dispozici schránka na vaše náměty a připomínky.


Děkujeme Vám za dodržování těchto pravidel a přejeme Vám i Vašim dětem příjemný pobyt a spoustu nových zážitků a vědomostí.

Dětská akademie Rolnička logo

Poznejte naše lektory

Olga Hollý

ředitelka & lektorka

Jsem máma, manželka, lektorka a taky zakladatelka D.A.R.-u - Dětské ...

Monika

koordinatorka kurzů

Mám vystudovanou střední a vyšší odbornou školu pedagogickou v oboru ...

Katka

lektorka

Jmenuji se Katka Lintymerová a je mi 43 let. Proces učení, zvláště dětí, a ...

Nikol

lektorka

Jmenuji se Nikol a Angličtině se věnuji už více než 20 let. Zamilovala jsem ...

Ela

lektorka

Hi, my name is Ela. I am a Canadian American student doing a bachelors ...

Radka

lektorka

Jmenuji se Radka a jazyky jsou mojí velkou vášní. Umět anglicky je čím dál ...

Gabi

lektorka

Jmenuji se Gabča a studuji 2. rokem 1. lékařskou fakultu. Ráda pracuji ...

Sviatla

lektorka

Angličtinu jsem začala vyučovat už na střední škole. Pro přijetí na ...