omluvy / náhrady

English for Children / Angličtina pro předškoláky - Děti od cca 3-10 let

to jsou jazykové kurzy pro děti, které naučí angličtinu bez námahy a nudného opakování slovíček. Jazykové kurzy pro děti v Mortimer English Club Praha 10, English for Children 1 -3, byly poskládány přesně pro děti od tří do deseti let.

Angličtina pro předškoláky a školáky se stává snadnou s rytířem Mortym a jeho kamarády - drakem, čarodějem a dalšími kamarády. Při procvičování angličtiny se slovní zásoba pozvolna rozšiřuje a každý student dostává v průběhu lekce opakovaně šanci mluvit a procvičovat nejen slovíčka, ale i celé věty.

S každou novou úrovní kurzu se aktivní slovní zásoba rozšíří o zhruba 500 slov. Čtení a psaní nás začíná zajímat až v úrovni 3, my hlavně rozumíme a mluvíme. Jakmile jsme si jisti, začínáme se čtením a psaním. Jde to totiž o mnohem snadněji.

Ve výukovém setu najdou studenti Mortimer English Clubu Praha 10 - učebnice, CD, pohádkové knihy s dalšími příběhy rytíře Mortimera a jeho kamarádů. Výuka probíhá v malých skupinkách 4-6 studentů.

Co je dobré vědět: Děti od narození do 6 let věku jsou obzvláště otevřené učení se novým jazykům. Jejich mysl pochytí angličtinu tak snadno, jako tomu bylo u jejich mateřského jazyka. Nabídnete svému dítěti možnost vyrůstat se dvěma jazyky zároveň – což je důležitou výhodou v dnešním světě.

TIP pro rodiče: efektivitu jazykových kurzů pro děti můžete podpořit nejen pravidelným posloucháním našeho CD, ale i čtením pohádek a příběhů v angličtině, sledováním anglických kreslených pohádek a občasným mluvením anglicky na vaše děti :)

Angličtina pro děti

Pojďme využít talentu dětí a naučit je anglicky bez námahy!

Angličtina je jazyk, kterým se domluvíte téměř všude na světě. Je podstatnou součástí našich životů. Angličtina je ,potřebná pro budoucí profesní i osobní život Vašich dětí, stejně tak její dobrá znalost rozvine Vaše dítě jako osobnost. Ne nadarmo se říká - ”Kolik jazyků znáš, tolik krát jsi člověkem.”

A o to jde především! Dle studie, kterou potvrzují i děti všech bilingvijních a více lingvijních rodičů - jazyky, které slyšíme do 2 let věku přijímáme/učíme se stejným způsobem jako svůj rodný jazyk. Do 5 let jako jazyk velmi blízký a celkově do 7 let věku je učení všech jazyků výrazně jednodušší.V pozdějším věku už je celý proces veden "přes překlad" - tj. věci si v hlavě přeložíme do rodného jazyka a pak se učíme. To bývá důvodem krkolomných a často nesmyslných překladů u dospělých. Narozdíl od techniky, kterou se učí děti - přímé ukládání informací tak, jak je slyší.

Mozek DOKÁŽE přijímat více jazyků najednou a přesto, že se ze začátku mohou dětem plést ("kde mám ball ?") kolem 4 let věku je dítě jasně schopno rozlišovat mezi jazyky a používat je cíleně a vědomě. I když se dětem některá slova líbí více v jiném jazyce, než kterým zrovna mluví :)

Vaše dítě bude naší metodikou, výbornými výukovými materiály a vzdělanými ale především nadšenými lektory podporováno v procesu učení se. Jazykové kurzy pro děti v Mortimer English Club - Praha 10 jsou tu pro to, aby vždy soustavně podporovaly a povzbuzovaly Vaše děti na cestě za novými poznatky - nejen z anglického jazyka.

Každé dítě na kurzech je podporujeme, motivujeme a povzbuzujeme tak, aby se cítilo dobře a těšilo se na další lekce a nové informace. Využíváme Montessori metodiku učení a prastaré principy J.A.Komenského - učíme se hrou :)

Včasná výuka angličtiny pro děti v našich programech Vám pomůže vychovat sebevědomou osobnost, která se nebude bát mluvit a vyjadřovat své názory, nejen v českém jazyce.