omluvy / náhrady

Angličtina pro školáky – Děti cca 9 - 15 let / English For COOL KIDS

To jsou jazykové kurzy pro školáky v Mortimer English Club Praha 10, kteří už se setkali s angličtinou, mají základní povědomí o gramatice a potřebují prohloubit své znalosti lehkou a nenásilnou formou. Zapojujeme čtení, psaní, gramatiku a především mluvení. Tak, abychom se posouvali a byli již vědomě schopni pracovat s nabytými znalostmi.

Ve výukovém setu angličtiny pro školáky najdou studenti Mortimer English Clubu Praha 10: knihy, CD (možnost získat i na MP3), taška, nálepky aj.

Výuka angličtiny pro školáky je přizpůsobena jazykové úrovni dětí. Některé kurzy angličtiny navazují přímo na výukové osnovy základní/střední školy a pomáhají dětem s procvičováním probírané látky, přičemž zároveň prohlubují již nabyté znalosti. Kurz angličtiny pro školáky trvá cca 10 měsíců - září až červen.

Všechny své znalosti můžete s námi procvičovat i v průběhu léta na individuálních lekcích a anglickém příměstském táboře v angličtině. Zeptejte se nás a my Vám rádi odpovíme na všechny dotazy.

Angličtina pro děti

Pojďme využít talentu dětí a naučit je anglicky bez námahy!

Angličtina je jazyk, kterým se domluvíte téměř všude na světě. Je podstatnou součástí našich životů. Angličtina je potřebná pro budoucí profesní i osobní život Vašich dětí, stejně tak její dobrá znalost rozvine Vaše dítě jako osobnost. Ne nadarmo se říká - ”Kolik jazyků znáš, tolik krát jsi člověkem.”

Dle studie (potvrzují ji i děti všech bilingvijních a více lingvijních rodičů) jazyky, které slyšíme do 2 let věku, přijímáme/učíme se stejným způsobem jako svůj rodný jazyk. Do 5 let jako jazyk velmi blízký a celkově do 5 let věku je učení všech jazyků výrazně jednodušší. V pozdějším věku už je celý proces veden "přes překlad" - tj. věci si v hlavě přeložíme do rodného jazyka a pak se učíme. To bývá důvodem krkolomných a často nesmyslných překladů u dospělých. Narozdíl od techniky, kterou se učí děti - přímé ukládání informací tak, jak je slyší.

Mozek DOKÁŽE přijímat více jazyků najednou a přesto, že se ze začátku mohou dětem plést ("kde mám ball ?"), kolem 4 let věku je dítě jasně schopno rozlišovat mezi jazyky a používat je cíleně a vědomě. I když se dětem některá slova líbí více v jiném jazyce, než kterým zrovna mluví :)

Vaše dítě bude naší metodikou výuky angličtiny pro školáky, výbornými výukovými materiály Mortimer English a vzdělanými, ale především nadšenými lektory angličtiny pro školáky  podporováno v procesu učení se. Jazykové kurzy pro školáky v Mortimer English Club - Praha 10 jsou tu pro to, aby vždy soustavně podporovaly a povzbuzovaly Vaše děti na cestě za novými poznatky.

Každé dítě na kurzech podporujeme k mluvení, motivujeme a povzbuzujeme tak, aby se cítilo dobře a uvolněně a těšilo se na další lekce a nové informace. V English Clubu Mortimer na Praze 10 využíváme Montessori metodiku učení a prastaré principy J.A.Komenského - učíme se hrou :)

Včasná výuka angličtiny pro děti, předškoláky, školáky a studenty Vám pomůže vychovat sebevědomou osobnost, která se nebude bát mluvit a vyjadřovat své názory, nejen v českém jazyce.