omluvy / náhrady

English for Minis / Angličtina pro malé děti - Děti od cca 2 (1,5) - 4 let

Děti se v tomto věku velmi aktivně zapojují do života okolo sebe – proč ne i v angličtině? Náš malý rytíř Morty jim bude průvodcem i kamarádem. Povzbudí děti na cestě za poznáváním nového jazyka.

Na jazykových kurzech pro nejmenší děti zažijí naši malí studenti hodně zábavy a poznají nové kamarády! Zapojí do výuky všechny smysly, naučí se písničky, říkánky, aktivně používat hodně nových slovíček a jednoduché věty. Během lekcí angličtiny pro nejmenší používáme Montessori pomůcky, tak abychom kromě angličtiny procvičovali i jiné schopnosti - adekvátní věku a stupni vývoje dítěte.

Víme, jak je pro malé děti důležitý pohyb! Během lekcí angličtiny pro nejmenší se samozřejmě hýbeme, tančíme, skáčeme a dovádíme - toto všechno děláme v angličtimě :)

Samozřejmostí je, že mluvíme my, rytíř Mortimer i jeho kamarádi gramaticky správně - děti si tedy naprosto přirozeně a lehce osvojí i základní gramatická pravidla. Kurz angličtiny pro děti v Mortimer English Club Praha 10 obvykle trvá 10 - 12 měsíců. Během nich procvičujeme a opakujeme nabyté znalosti tak, aby si malí studenti byli svými znalostmi jisti. Děti dostanou vlastní tašku s knihami, omalovánky, CD k pravidelnému poslechu a nálepky. S materiály můžete pracovat i doma :)

Kurzy plné dětí ve přibližně stejném věku a ve stejné znalostní úrovni!

Angličtina pro nejmenší jsou hodiny se spoustou her, písniček, říkadel a tvoření. Báječné, nápadité výukové materiály a spousty pomůcek, které pravidelně obnovujeme a rozšiřujeme.

Je našim cílem, aby lekce angličtiny pro nejmenší v Rolničce byly událostí, na kterou se děti i rodiče těší!

Důležité! Děti prosím nikdy nezkoušejte! Hrajte si s nimi v angličtině, zpívejte si, opakujte si slovíčka, vše jen formou hry! Aby děti nebraly učení, jako dril, ale jako radostnou hru :)

Angličtina pro děti

Pojďme využít talentu dětí a naučit je anglicky bez námahy!

Angličtina je jazyk, kterým se domluvíte téměř všude na světě. Je podstatnou součástí našich životů. Angličtina je ,potřebná pro budoucí profesní i osobní život Vašich dětí, stejně tak její dobrá znalost rozvine Vaše dítě jako osobnost. Ne nadarmo se říká - ”Kolik jazyků znáš, tolik krát jsi člověkem.”

A o to jde především! Dle studie, kterou potvrzují i děti všech bilingvijních a více lingvijních rodičů - jazyky, které slyšíme do 2 let věku přijímáme/učíme se stejným způsobem jako svůj rodný jazyk. Do 5 let jako jazyk velmi blízký a celkově do 7 let věku je učení všech jazyků výrazně jednodušší.V pozdějším věku už je celý proces veden "přes překlad" - tj. věci si v hlavě přeložíme do rodného jazyka a pak se učíme. To bývá důvodem krkolomných a často nesmyslných překladů u dospělých. Narozdíl od techniky, kterou se učí děti - přímé ukládání informací tak, jak je slyší.

Mozek DOKÁŽE přijímat více jazyků najednou a přesto, že se ze začátku mohou dětem plést ("kde mám ball ?") kolem 4 let věku je dítě jasně schopno rozlišovat mezi jazyky a používat je cíleně a vědomě. I když se dětem některá slova líbí více v jiném jazyce, než kterým zrovna mluví :)

Vaše dítě bude naší metodikou, výbornými výukovými materiály a vzdělanými ale především nadšenými lektory podporováno v procesu učení se. Jazykové kurzy pro děti v Mortimer English Club - Praha 10 jsou tu pro to, aby vždy soustavně podporovaly a povzbuzovaly Vaše děti na cestě za novými poznatky - nejen z anglického jazyka.

Každé dítě na kurzech je podporujeme, motivujeme a povzbuzujeme tak, aby se cítilo dobře a těšilo se na další lekce a nové informace. Využíváme Montessori metodiku učení a prastaré principy J.A.Komenského - učíme se hrou :)

Včasná výuka angličtiny pro děti v našich programech Vám pomůže vychovat sebevědomou osobnost, která se nebude bát mluvit a vyjadřovat své názory, nejen v českém jazyce.