omluvy / náhrady

Angličtina pro předškoláky – Děti cca 3-10 let / English for Children

To jsou jazykové kurzy pro děti, které naučí angličtinu bez námahy a nudného opakování slovíček. Jazykové kurzy pro děti v Mortimer English Club Praha 10, English for Children 1 - 3 byly poskládány přesně pro děti od tří do deseti let.

Angličtina pro předškoláky a školáky se stává snadnou s rytířem Mortym a jeho kamarády - drakem, čarodějem a dalšími kamarády. Při procvičování angličtiny pro předškoláky i školáky se slovní zásoba pozvolna rozšiřuje a každý student dostává v průběhu lekce opakovaně šanci mluvit a procvičovat nejen slovíčka, ale i celé věty.

Výuka angličtiny pro děti je vedena zábavnou a veselou formou plnou her a pohybu.

S každou novou úrovní kurzu  angličtiny pro děti se aktivní slovní zásoba rozšíří o zhruba 500 slov. Čtení a psaní nás začíná zajímat až v úrovni 3, my hlavně rozumíme a mluvíme. Jakmile jsme si jisti, začínáme se čtením a psaním. Jde to totiž mnohem snadněji.

Ve výukovém setu angličtiny pro děti najdou studenti Mortimer English Clubu na Praze 10: 4 učebnice, CD, pohádkové knihy s dalšími příběhy rytíře Mortimera a jeho kamarádů. Jazykové kurzy pro děti probíhají v malých skupinkách o max. 6 studentech.

Co je dobré vědět: Děti od narození do 6 let věku jsou obzvláště otevřené učení se novým jazykům. Nejen angličtinu, ale jakýkoliv jazyk, dětská mysl pochytí tak snadno, jako tomu bylo u jejich mateřského jazyka. Nabídněte svému dítěti možnost vyrůstat se dvěma jazyky ( i více) zároveň. Věřte, děti to zvládnou!

Efektivitu jazykových kurzů pro děti můžete podpořit nejen pravidelným posloucháním našeho Mortimer English CD, ale i čtením pohádek a příběhů v angličtině, sledováním anglických kreslených pohádek a občasným mluvením anglicky na vaše děti :)

Angličtina pro děti

Pojďme využít talentu dětí a naučit je anglicky bez námahy!

Angličtina je jazyk, kterým se domluvíte téměř všude na světě. Je podstatnou součástí našich životů. Angličtina je potřebná pro budoucí profesní i osobní život Vašich dětí, stejně tak její dobrá znalost rozvine Vaše dítě jako osobnost. Ne nadarmo se říká - ”Kolik jazyků znáš, tolik krát jsi člověkem.”

Dle studie (potvrzují ji i děti všech bilingvijních a více lingvijních rodičů) jazyky, které slyšíme do 2 let věku, přijímáme/učíme se stejným způsobem jako svůj rodný jazyk. Do 5 let jako jazyk velmi blízký a celkově do 5 let věku je učení všech jazyků výrazně jednodušší. V pozdějším věku už je celý proces veden "přes překlad" - tj. věci si v hlavě přeložíme do rodného jazyka a pak se učíme. To bývá důvodem krkolomných a často nesmyslných překladů u dospělých. Narozdíl od techniky, kterou se učí děti - přímé ukládání informací tak, jak je slyší.

Mozek DOKÁŽE přijímat více jazyků najednou a přesto, že se ze začátku mohou dětem plést ("kde mám ball ?"), kolem 4 let věku je dítě jasně schopno rozlišovat mezi jazyky a používat je cíleně a vědomě. I když se dětem některá slova líbí více v jiném jazyce, než kterým zrovna mluví :)

Vaše dítě bude naší metodikou výuky angličtiny pro děti, výbornými výukovými materiály Mortimer English a vzdělanými, ale především nadšenými lektory angličtiny pro děti  podporováno v procesu učení se. Jazykové kurzy pro děti a předškoláky v Mortimer English Club - Praha 10 jsou tu pro to, aby vždy soustavně podporovaly a povzbuzovaly Vaše děti na cestě za novými poznatky.

Každé dítě na kurzech podporujeme k mluvení, motivujeme a povzbuzujeme tak, aby se cítilo dobře a uvolněně a těšilo se na další lekce a nové informace. V English Clubu Mortimer na Praze 10 využíváme Montessori metodiku učení a prastaré principy J.A.Komenského - učíme se hrou :)

Včasná výuka angličtiny pro děti, předškoláky a školáky Vám pomůže vychovat sebevědomou osobnost, která se nebude bát mluvit a vyjadřovat své názory, nejen v českém jazyce.