Vzdělávací a relaxační centrum Dětská akademie Rolnička je místo především pro děti, ale vítáni jsou i rodiče a prarodiče. Všichni, kdo se chtějí vzdělávat, dozvědět se nové informace a v neposlední řadě si i odpočinout a načerpat elán.

Zaměřujeme se především na výuku anglického jazyka a na psychologický vývoj dětí. Pro dospělé studenty pořádáme semináře pro osobní rozvoj, vzdělávání se, výchovu dětí, vývoj dětí, výživové poradenství a mnohé jiné.

V Dětské akademii Rolnička nám záleží na tom, abyste se cítili dobře a naše služby vždy upravujeme na míru našich klientů.

Využíváme zahradu, kterou máme k dispozici přímo v centu a zároveň jsou v blízkosti například Heroldovy sady.

Dbáme na individuální přístup ke každému dítěti. Respektujeme vývojové a individuální potřeby dětí, rozvíjíme děti všestranně a přiměřeně.

1. Akademie Rolnička je otevřena po celý rok dle rozvrhu. O letních prázdninách je prázdninový provoz, o víkendech a státních svátcích a některých školních prázdninách je zavřeno, anebo se zde konají jednorázové akce.

2. Děti mohou přicházet pouze v doprovodu dospělé osoby.

3. Vstupné, kurzovné či členské příspěvky (ČP) se řídí aktuálním ceníkem. Ceník je platný vždy na dané období (podzimní, jarní a letní kurzy). Herna je pro návštěvníky kurzů zdarma.

4. V případě účasti na kurzech každý nový návštěvník, zákonný zástupce dítěte, podepíše, že byl seznámen s provozním řádem Dětské Akademie Rolnička, případně s podmínkami kurzů. Svým podpisem potvrdí souhlas s těmito podmínkami.

5. Návštěvníci Dětské Akademie Rolnička jsou povinni respektovat připomínky či nařízení zaměstnanců a lektorů, kteří jsou odpovědni za provoz.

6. Vstup do prostor Dětské Akademie Rolnička je možný pouze po přezutí. Rodiče mohou využít zapůjčení přezůvek či návleků. Své svršky prosím odkládejte na věšáku, ve vstupní hale. Kočárky – prosím upozorněte lektora, který Vám rád pomůže s jeho umístěním, tříkolky, odrážedla apod. – prosím „zaparkujte“ po domluvě s lektorem.

7. Odpovědnost za své dítě nese doprovod dítěte po celou dobu pobytu v Dětské Akademii Rolnička. Důležitá je tolerance a ohleduplnost doprovodu dítěte při „vzájemném poznávání nejmenších dětí“. Pokud jsou na kurzu děti samy, nese za ně zodpovědnost lektor daného kurzu.

8. Do Dětské Akademie Rolnička mají přísný zákaz vstupu děti či rodiče s akutně probíhajícím onemocněním včetně průjmu apod. a ti, kteří přišli do kontaktu s infekční chorobou. Rodiče, buďte rozumní a ohleduplní a nevoďte své děti do Centra ani při pouhém podezření na začínající nemoc! Také byste nechtěli, aby Vaše dítě bylo nakaženo!

9. Veďte své děti k POŘÁDKUMILOVNOSTI. Před odchodem ukliďte prosím s dítětem hračky na svá místa. Dbejte, aby se děti chovaly ke všemu vybavení i hračkám šetrně a především, aby neubližovaly ostatním dětem.

10. Do prostor Dětské Akademie Rolnička je možné nosit dětem svačiny a pití. Konzumace je možná především v herně – v ostatních prostorech tak, aby nedošlo k zašpinění a zničení prostor, nábytku a vybavení.

11. Pokud budete potřebovat jídlo či pití uložit do lednice nebo ohřát v mikrovlnné troubě, obraťte se prosím na zaměstnance Dětské Akademie Rolnička. Jídlo a pití, které chcete uložit, musí být v uzavřených obalech donesených z domova. Varnou konvici a mikrovlnou troubu lze používat s opatrností vzhledem k aktivitě dětí. Pozor na úrazy a opaření!!!

12. Za věci, které necháte v Dětské Akademii Rolnička volně ležet bez dozoru, nemůžeme ručit! Zapomenuté věci uchováváme po dobu 1-2 měsíců v krabici. Obraťte se prosím na lektory, máte li podezření, že jste u nás něco zapomněli, po uplynutí této doby věci likvidujeme. Bohužel, není v našich kapacitních silách uchovávat tyto věci déle. Platí i pro zapomenuté oblečení, brýle atd.

13. V herně Dětské Akademie Rolnička je Vám k dispozici schránka na vaše náměty a připomínky.


Děkujeme Vám za dodržování těchto pravidel a přejeme Vám i Vašim dětem příjemný pobyt a spoustu nových zážitků a vědomostí.

Dětská akademie Rolnička vstup
Dětská akademie Rolnička učebna
Dětská akademie Rolnička učebna
Dětská akademie Rolnička zahrada

Řekli o nás naši klenti

Mirka H.

  • 17. leden 2018
  • "Naše dcera Adélka to v Rolničce miluje. Každý den se ptá, kdy tam zase půjdeme. :-) Musím říct, že i já jsem tam moc spokojená. Výuka angličtiny je kvalitní a zábavná, paní ředitelka moc milá a prostředí přátelské. Také oceňuji, že je v Rolničce čisto a pro děti je k dispozici vše, co potřebují. Po hodině vás navíc nikdo nevyhání, dítě si může hrát zdarma v místní herně. Já i Adélka jsme prostě z Rolničky nadšené, takže ji všem rodičům a dětem vřele doporučujeme!"

Lucie H.

  • 5. leden 2018
  • "Jsem nadšená, protože mé dítě je nadšené. Moc se mu tam líbí, vždy se těší a od první hodiny spolupracuje, a to jsem nečekala. Lekce je vždy tak pestrá, zábavná a poučná hravou formou, že to všechny děti strhne. Krásné prostředí a bezvadná herna, kterou můžeme využít před i po výuce a občerstvit se výbornou kávou nebo čajem. Děkuji za tak báječné místo, je tam velmi milo a příjemno. Už se zase těším na středu."

Barbora Š.

  • 5. duben 2018
  • "Doporučuji kurz OSTROV OBJEVŮ který navštěvujeme a jsme moc spokojeni. Každý týden je kurz zaměřený na jiné téma a děti se s ním seznamují všemi smysly. Ať už ochutnají ovoce, sáhnou si na různé textilní materiály, nebo třeba zkusí podojit improvizované vemínko :)) Akademie Rolnička je pro nás na skvělém místě a dobře vybavená. Jediný nedostatek je nutnost zdolat schodiště, které vede k učebně. Olga, která kurz vede, je milá a vstřícná k dětem i dospělým :) Rozhodně doporučuji navštívit!"
  • ostatní můžete nalézt zde
Olga Hollý

Olga HOLLÝ

ředitelka & lektorka

Jsem manželka, máma, lektorka a taky zakladatelka D.A.R.-u - Dětské akademie Rolinčka.

Proč jsem se rozhodla jít touto cestou po mnoha letech v bankovnictví? Vše začalo narozením mojí dcerky. V této době jsem se začala zajímat o možnosti rozvoje dětí a aktivit, které je baví a vytváří podnětné prostředí plné radosti. Navštívila jsem a vyzkoušela spoustu kroužků a lekcí, které mi pomohly ve výběru toho nejlepšího. Zjistila jsem, jak moc ... více

Kristýna Sůvová

Kristýna

lektorka

S dětmi jsem začala pracovat už v roce 2010, kdy jsem při studiu pracovala jako odpoledni učitelka v anglicko-české Montessori školce. Tato metodologie mne nadchla, a proto když jsem v roce 2011 odcestovala do Londýna, rozhodla jsem se absolvovat roční Montessori kurz na MCI London.

V Londýně jsem strávila celkem 4 roky, během kterých jsem pracovala nejdříve jako au-pair a později jako chůva. Po návratu s Londýna jsem ... více

Sviatla

Sviatla

lektorka

Angličtinu jsem začala vyučovat už na střední škole. Pro přijetí na Univerzitu se zaměřením na jazyky, jsem musela prokázat rozsáhlé znalosti jazyka - dalece přesahující znalosti středních škol. Své znalosti jsem zde zdokonalovala jak to jen šlo :) Svou první "životní" zkoušku z anglličtiny jsem absolvovala během svého studijně / pracovního pobytu v Americe.

Děti jsem začala učit už běhěm studia na vysoké škole, postupně se k tomu přidala i výuka dospělých. Je mi ... více

Katka

Katka

lektorka

Jmenuji se Katka Lintymerová a je mi 43 let. Proces učení, zvláště dětí, a jazyk sám je pro mě velkým dobrodružstvím. Mám ráda barvy, malování, hudbu, přírodu a knížky (hlavně pohádky). Studovala jsem sociální politiku v Praze, kde také žiji. Mám zkušenosti s prací ve firemní školce a učením dětí soukromě i ve školách. Jsem také dvojnásobná maminka.

Budu se těšit na setkání s Vámi.

Hello my name is Katka and I am 43 years old. I come from ... více

Zori

Zori

lektorka

Having grown up in a family of teachers has put its mark on my path. My interest in languages, literature, writing, studying and teaching dates back to my early teenage years.

I have graduated from Shumen University - Shumen, Bulgaria in 2016. I have a Bachelor's degree in English philology. and Associate's degree in Pedagogy.

I've been teaching students at one-to-one since before I ... více

Praha hravě
Praha hravě

Akční vycházky pro rodiny s dětmi.

Prahu prožijete všemi smysly. A zabrousíme i do jiných témat! Budeme soutěžit, dovídat se, malovat, běhat a třeba i zpívat… Vycházky jsou koncipovány tak, aby si v nich každý našel něco pro jeho věk.

www.prahahrave.cz

Capard
Česká asociace pro aktivní rozvoj dětí

Sdružuje odbornou i laickou veřejnost za účelem šíření dostupných vědeckých informací v oblasti správného fyziologického vývoje dětí (dětského mozku). Podílíme se na rozvoji různorodých aktivit vedoucích k povzbuzování a podpoře plného rozvoje vrozeného dětského potenciálu.

www.capard.cz

Podívejte se co nabízíme

přehled všech aktuálně probíhajících kurzů