omluvy / náhrady

English For COOL KIDS / angličtina pro pokročilejší školáky od 9 - 15 let

Jazykové kurzy pro školáky, kteří už se setkali s angličtinou, mají základní povědomí o gramatice a potřebují prohloubit své znalosti lehkou a nenásilnou formou. Zapojujeme čtení, psaní gramatiku a především mluvení. Tak, abychom se posouvali a byli již vědomě schopni pracovat s nabytými znalostmi.

Součástí výukového setu jsou knihy, CD (možnost získat i na MP3), taška, nálepky aj.

Program je přizpůsobený jazykové úrovni dětí. Některé navazují přímo na výukové osnovy základní/střední školy a pomáhají dětem s procvičováním probírané látky, přičemž zároveň prohlubují již nabyté znalosti. Kurz trvá cca 10 měsíců-září až červen.

Všechny své znalosti můžete s námi procvičovat i v průběhu léta na individuálních lekcích a anglickém příměstském táboře v angličtině. Zeptejte se nás, a my Vám rádi odpovíme na všechny dotazy.

Angličtina pro děti

Pojďme využít talentu dětí a naučit je anglicky bez námahy!

Angličtina je jazyk, kterým se domluvíte téměř všude na světě. Je podstatnou součástí našich životů. Angličtina je ,potřebná pro budoucí profesní i osobní život Vašich dětí, stejně tak její dobrá znalost rozvine Vaše dítě jako osobnost. Ne nadarmo se říká - ”Kolik jazyků znáš, tolik krát jsi člověkem.”

A o to jde především! Dle studie, kterou potvrzují i děti všech bilingvijních a více lingvijních rodičů - jazyky, které slyšíme do 2 let věku přijímáme/učíme se stejným způsobem jako svůj rodný jazyk. Do 5 let jako jazyk velmi blízký a celkově do 7 let věku je učení všech jazyků výrazně jednodušší.V pozdějším věku už je celý proces veden "přes překlad" - tj. věci si v hlavě přeložíme do rodného jazyka a pak se učíme. To bývá důvodem krkolomných a často nesmyslných překladů u dospělých. Narozdíl od techniky, kterou se učí děti - přímé ukládání informací tak, jak je slyší.

Mozek DOKÁŽE přijímat více jazyků najednou a přesto, že se ze začátku mohou dětem plést ("kde mám ball ?") kolem 4 let věku je dítě jasně schopno rozlišovat mezi jazyky a používat je cíleně a vědomě. I když se dětem některá slova líbí více v jiném jazyce, než kterým zrovna mluví :)

Vaše dítě bude naší metodikou, výbornými výukovými materiály a vzdělanými ale především nadšenými lektory podporováno v procesu učení se. Jazykové kurzy pro děti v Mortimer English Club - Praha 10 jsou tu pro to, aby vždy soustavně podporovaly a povzbuzovaly Vaše děti na cestě za novými poznatky - nejen z anglického jazyka.

Každé dítě na kurzech je podporujeme, motivujeme a povzbuzujeme tak, aby se cítilo dobře a těšilo se na další lekce a nové informace. Využíváme Montessori metodiku učení a prastaré principy J.A.Komenského - učíme se hrou :)

Včasná výuka angličtiny pro děti v našich programech Vám pomůže vychovat sebevědomou osobnost, která se nebude bát mluvit a vyjadřovat své názory, nejen v českém jazyce.